Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası Paneli

10 Mayıs 2018 /16:00 - 11 Mayıs 2018 /18:00

2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası Burdur Etabı öncesinde Türk basketbolunun önde gelen isimleri Burdur’da düzenlenen panelde basketbolseverler ile bir araya geldi.


Turnuva öncesi Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda düzenlenen panelde Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in yanı sıra Türk basketbol tarihinin unutulmaz sporcularından ve Türkiye Basketbol Federasyonu Eski Başkanı Harun Erdenay, kuşaktan kuşağa herkese bu sporu sevdiren duayen isim İsmet Badem, TBF Eğitim Kurulu Üyesi Murat Özyer ve Milliyet Gazetesi Yazarı Ümit Avcı konuşmacı olarak yer aldı.

Ali Orkun Ercengiz, panelin açılışında yaptığı konuşmada, basketbolun duayenleri ile Burdur halkını bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtirken Burdur’a çok amaçlı bir spor salonu kazandırmayı istediğini belirtti.

TBF eski başkanı Harun Erdenay da basketbolun popüler ve yükselen bir spor olduğunu belirterek, müsabakalarda en az bir tane yıldız sporcu olduğunda o maçı seyretmekten keyif aldığını dile getirdi.

Daha Fazla Medya Yükleniyor

Detaylar

Başlangıç:
10 Mayıs 2018 /16:00
Bitiş:
11 Mayıs 2018 /18:00
Etkinlik Kategori:

Organizatörler

Burdur Belediyesi
ByS Event

Mekan

Burdur
Armağan İlci Mahallesi, Yunus Emre Cd. Merkez
Burdur, 15100 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0248) 233 53 90