Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Burdur Göller Arası Basketbol Turnuvası Lansmanı

8 Şubat 2018 /18:00 - 20:00

Burdur Göller Arası Basketbol Turnuvası

Burdur’da kuruyan göllere dikkati çekmek amacıyla Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası’nın tanıtım toplantısı yapıldı.

Bu yıl Avrupa’dan da bazı takımların katılmasıyla uluslararası bir boyut kazanacak olan ve 22-24 Haziran’da yapılacak organizasyonun tanıtım toplantısı, Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirildi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, burada yaptığı konuşmada, amaçlarının kuruyan göllere dikkati çekmek olduğunun altını çizerek, “Sporun birleştirici gücünü kullanmak istiyoruz. Burdur halkının farklı bir etkinliğin içinde olmasını sağlayarak, gençlerimizi de bilgisayar dünyasından çıkarıp onların fiziksel bir aktivitenin içinde yer almasına ön ayak olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Eski milli basketbolcu Ermal Kurtoğlu da geçen yıl turnuvaya gelmelerinin asıl amacının bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu aktararak, şunları kaydetti:

“Amacımız, Burdur Gölü’nün ve birçok gölün yaşadığı sorunları kamuoyunda uyandırmak. Ümit ederim ki buna ufakta olsa bir katkımız olmuştur. Yurt dışına Türkiye’de de böyle projelerin olduğunu duyurmak, Türkiye açısından çok güzel bir şey. Türkiye çok güzel bir coğrafyaya sahip, umarım ki yurt dışından gelecek misafirler de bunu görecektir.”

Toplantı, konukların dinleyicilerin sorularını cevaplamasının ardından sona erdi.

 

 


2017’DEKİ TURNUVADAN FOTOĞRAFLAR VE GÖRÜNTÜLER

Detaylar

Tarih:
8 Şubat 2018
Saat:
18:00 - 20:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,

Organizatörler

ByS Event
Burdur Belediyesi

Mekan

Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu Anfi Bölümü
Armağan İlci Mahallesi, Yunus Emre Cd. Merkez
Burdur, 15100 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0248) 233 53 90