Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Küçükçekmece Kardeş Pası Turnuvası

23 Nisan 2016

Küçükçekmece Kardeş Pası Turnuvası

Küçükçekmece Belediyesi, 23 Nisan’da çocuklar için Streetball Turnuvası düzenlendi. 4 kategoride 100 takımın mücadele ettiği turnuvada, Şirinler ile Tasev takımları arasında oynanan maçlarda atılan her basket ilçede yaşayan Suriyeli çocuklara bin liralık yardım oldu.

Küçükçekmece Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için Streetball Turnuvası düzenlendi. 4 kategoride 100 takımın mücadele ettiği turnuvada, Şirinler Takımı ile Tasev arasında oynanan maçlarda atılan her basket ilçede yaşayan Suriyeli çocuklara bin liralık yardım oldu. Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ile Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya’da basket atarak, Suriyeli çocuklara yardım yaptı.

Öte yandan; Ünlü basketbol spikeri Murat Murathanoğlu, Coach Murat Özyer, Bosna Hersekli eski Milli oyuncu Adin Adinoviç ile Eski Milli Basketbolcumuz ve Lig TV yorumcusu Tufan Ersöz’ gibi ünlü isimler de turnuvanın açılışına katılıp basket atarak, turnuvaya destek verdi.

ÇOCUKLAR BARIŞ DUVARI İLE DÜNYAYA BARIŞ MESAJI VERDİ

Turnuvanın düzenlendiği Halkalı Meydan’da ilçeden bir çocuğun barış temalı yaptığı resmin büyütülmesi ile ilçeye, resmin basılı olduğu barış duvarı kuruldu. Alana kurulan barış duvarına; Suriyeli ve Türk çocuklar, boyalı ellerini basarak barış mesajı verdi.

Turnuvada derceye giren takımlara ise kupa ve madalyalarının yanı sıra Enderspor tarafından spor setleri verildi.


ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR

Daha Fazla Medya Yükleniyor

Detaylar

Tarih:
23 Nisan 2016
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
Website:
https://bysevent.com.tr

Organizatör

ByS Event
E-posta:
info@bysevent.com.tr
Website:
https://bysevent.com.tr

Mekan

Küçükçekmece
Küçükçekmece
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Website:
http://kucukcekmece.istanbul