Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Küçükçekmece Streetball Turnuvası 2015

19 Mayıs 2015

Küçükçekmece Streetball Turnuvası

Küçükçekmece’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu, Streetball turnuvasıyla potalarda yaşandı.

Yeni düzenlemesiyle görücüye çıkan Halkalı Meydanı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Streetball turnuvasına ev sahipliği yaptı.

Küçükçekmecelilerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvaları; Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, İlçe Emniyet Müdürü Oğuzhan Kılıç, Garnizon Komutanı Gökhan Mayil de izledi.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından Halkalı Meydanı’nın açılışına özel gerçekleşen Streetball Turnuvası’nda medya mensupları ve Türev Engelli Basketbol takımının yaptığı gösteri maçı ilgiyle izlenirken, Başkan Karadeniz’in sokak basketbolundaki başarısı da izleyenlerden büyük alkış aldı. Engellilere, “Var Mısın Yok Musun” yarışmasıyla adını duyuran görme engelli Evren Doğru da destek verdi.

160 takımın katıldığı turnuva, gün boyunca eğlenceli ve renkli görüntülere sahne oldu. Küçükçekmece’de gün boyunca streetball turnuvalarıyla devam eden bayram coşkusu, akşam saatlerinde ise müzik ziyafetine dönüştü. Halkalı Meydanı; resmi açılışının ardından, Türk Pop müziğinin sevilen ismi Emre Altuğ’un konserine ev sahipliği yaptı.


ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR

Küçükçekmece Streetball Turnuvası
Daha Fazla Medya Yükleniyor

Detaylar

Tarih:
19 Mayıs 2015
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,

Organizatörler

ByS Event
Küçükçekmece Belediyesi

Mekan

Halkalı Meydan
Küçükçekmece
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar