Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

MetroCity AVM Obezite ve Sağlık Paneli

2 Mart 2016 /16:00 - 19:00

2 Mart Çarşamba günü Metro City AVM’de iki etkinlik gerçekleştirdik.

İlk olarak 16.00-17.00 arasında Basketbol Federasyonu’nun Avrupa Komisyonu destekli projesi Tribüne Renk Kat organizasyonunda ünlü basketbolcular Engin Atsür ile Muratcan Güler sporseverlerle buluşacak ve tüm takımların taraftarlarını tribünlere çağırdı. Etkinlik kapsamında taraftar gruplarının temsilcileri de tribünlerde dostluğun pekiştirilmesi için önemli mesajlar verdi ve konuşmacı olarak panele katıldı.

Günün ikinci etkinliği ise 17.30’da başladı. Türk Basketbolu’nun yetiştirdiği en önemli yıldızlardan birisi olan ve şu anda Basketbol Federasyonu’nda yöneticilik yapan Kerem Tunçeri, dünya rekortmeni milli dalgıç Şahika Ercümen, Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı ile milli takımın yıldız oyuncusu Gözde Kırdar ile diyetisyen Özge Bezirci’nin katıldığı Sağlıklı Yaşam Semineri oldu.

Seminerde ünlü sporcular sağlıklı kalmak için sporun hayatımızdaki önemine, kendi hayatlarından da örnekler vererek değindi, Bezirci ise dengeli beslenmenin püf noktalarını katılımcılarla paylaştı. Sonrasında izleyicilerin sorularını yönelteceği soru-cevap bölümüne geçildi ve imza dağıtıldı.


ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR

Daha Fazla Medya Yükleniyor

Detaylar

Tarih:
2 Mart 2016
Saat:
16:00 - 19:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Organizatör

ByS Event
E-posta:
info@bysevent.com.tr
Website:
https://bysevent.com.tr

Mekan

MetroCity AVM
MetroCity Alışveriş Merkezi Büyükdere Cad. No:171
İstanbul, 34330 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0212 344 06 60
Website:
http://www.metrocity.com.tr/