Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Pamukkale Seyir Tepesi Açılışı

9 Mart 2019 /10:00 - 20:00

Pamukkale Seyir Tepesi

Pamukkale Belediyesi tarafından yapımım tamamlanan, Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı parkı olma özelliği taşıyan Pamukkale Seyir Tepesi 9 Mart’ta görkemli bir açılış töreniyle hizmete girdi.

Pamukkale Belediyesi, vizyon projelerinin en özeli olan Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin açılışını ilk etap olan şelale bahçe ile gerçekleştirdi. Orman ve Çevre Bakanlığı’na başvuru yapılan 1550 projenin en büyüğü olan ve Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı olma özelliğine sahip Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin ilk etabı olan Şelale Bahçe’nin açılışı muhteşem oldu.

AÇILIŞTA ÜNLÜ İSİMLER YER ALDI

Pamukkale Belediyesi’nin bu özel projesinin açılışı için bir çok önemli isim Denizli’ye geldi. Ünlü sanatçılar Yusuf Güney ile Naira ile Türk Milli Takımının ve Galatasaray’ın eski yıldızı teknik direktör Ergün Penbe ile ünlü sunucu Emre Tilev ile ulusal ve yerel basın temsilcileri Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi ve Seyir Tepesi’nde yapılan geziye katıldılar. Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin açılışı Denizli protokolünü bir araya getirdi. Vali Hasan Karahan, TBMM Ak Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Ak Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile kent protokolünün katıldığı törende Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin tanıtım filmi izlendi.

YUSUF GÜNEY VE NAİRA COŞTURDU

Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin ilk etabı olan Şelale Bahçe’nin açılışında coşku konserle devam etti. Binlerce Denizlilinin katıldığı açılışın ardından ünlü sanatçı Yusuf Güney sevilen şarkılarını seslendirdi. Konserin ardından ünlü sunucu Emre Tilev’in yönettiği ve Galatasaray’ın eski milli futbolcusu teknik direktör Ergün Penbe, gazeteciler Hakan Çelik ve Murat Ağca ile Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Denizli Orman Bölge Genel Müdürü Mustafa Korucu’nun da katıldığı panel yapıldı. Panel sonunda Başkan Gürlesin katılımcılara plaket ve çiçek takdim etti. Gecenin finali ise Dj performans eşliğinde lazer gösterisi ve Naira Konseri ile yapıldı.

ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI

ETKİNLİK GÖRÜNTÜLERİ

 

Detaylar

Tarih:
9 Mart 2019
Saat:
10:00 - 20:00
Etkinlik Kategori:

Organizatörler

ByS Event
Pamukkale Belediyesi

Mekan

Pamukkale
Türkiye + Google Haritalar
Website:
http://pamukkalesporoyunlari.com