Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Ali Orkun Ercengiz

Ali Orkun Ercengiz Turnuvayı Anlatacak

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, ikinci kez ev sahipliği yapacakları Göller Arası Basketbol Turnuvası’yla ilgili detayları canlı yayınlarda açıklayacak.

2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası’na geri sayım sürerken Burdur’da öncelikle eleme maçlarının heyecanı yaşanacak. Bu maçlar öncesinde turnuvanın ev sahibi olan Burdur Belediyesi de Başkan Ali Orkun Ercengiz önderliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Ercengiz, turnuvayı tanıtmak ve detaylarını anlatmak amacıyla 9 Mayıs Çarşamba günü iki önemli canlı yayına konuk olacak.

İlk olarak saat 16:00 itibariyle Radyospor’da Ümit Avcı ve Senih Yurga’nın sunduğu Boyalı Alan programının canlı yayınına katılacak olan Ali Orkun Ercengiz, daha sonra saat 21:00’de Sports TV’de Basketbol Gecesi programında canlı yayın konuğu olacak. Burdur’da ikinci kez düzenlenecek olan dev organizasyonla ilgili açıklamalar yapacak ve merak edilen soruları yanıtlayacak.

10 Mayıs 2018 Perşembe günü ise Türk basketbolunun ünlü isimleri Burdur’da buluşacak. 2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası Paneli’nde Harun Erdenay, Tayfun Bayındır ve Murat Özyer konuşmacı olarak yer alacak. Panelle ilgili ayrıntılı bilgiyi buraya tıklayarak alabilirsiniz…