Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Burdur

Basketbol Dünyasının Ünlü İsimleri Burdur’da Buluşuyor

Bu yaz yine Burdur’un ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası’nın 12-13 Mayıs’taki eleme etabı öncesinde ulusal spor basınının gözü Burdur’da olacak.

Eleme maçları öncesinde Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bu yıl ikincisi düzenlenecek turnuvayla ilgili olarak televizyon ve radyo kanallarında canlı yayınlara katılacak. Ercengiz, 9 Mayıs Perşembe günü saat 16:00’da Radyospor’un, saat 21:00’de ise Sports TV’nin canlı yayın konuğu olacak ve turnuvanın ayrıntılarını sporseverler ile paylaşacak.

SPOR BASINININ ÖNDE GELENLERİ BURDUR’DA GÖLLER ARASI BASKETBOL TURNUVASI PANELİNE KATILIYOR

12-13 Mayıs’taki maçlar öncesinde ulusal spor basının önde gelen isimleriyle birlikte, Türk basketbolunun efsane bir ismi de basketbolseverler ile buluşacak. 10 Mayıs saat 16:00’da düzenlenecek panelde Türk basketbol tarihinin unutulmaz sporcularından ve Türkiye Basketbol Federasyonu Eski Başkanı Harun Erdenay, kuşaktan kuşağa herkese basketbolu sevdiren duayen isim İsmet Badem ve Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu Üyesi Murat Özyer konuşmacı olarak yer alacaklar. Panelde ayrıca Milliyet Gazetesi Basketbol Yazarı Ümit Avcı, Fanatik Gazetesi Basketbol Yazarı Gökhan German, Habertürk Gazetesi Basketbol Yazarı Gökhan Türe, TRT Spor, Sports TV temsilcileri ile nlü bloggerlar da yer alacak.