Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

Sinan Güler Necati Güler Muratcan Güler

Sinan Güler’den Burdurlu Gençlere Büyük Destek!

Türk basketbolunun yetiştirdiği başarılı sporculardan biri olan ve genç basketbolculara her zaman destek olan Sinan Güler, kurucusu olduğu Güler Legacy aracılığıyla Burdurlu genç basketbolculara da büyük bir destek veriyor.

2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası‘nın 12-13 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Burdur Eleme Etabı’nda, 15-17 Yaş Erkekler Kategorisi’nin şampiyonu olacak takımının sporcularını büyük bir ödül bekliyor. Genç basketbolculara yönelik özel kamplar düzenleyen Güler Legacy, bu yaz düzenleyeceği kampların bir döneminde şampiyon takımın basketbolcularını misafir edecek. Bu sayede Burdur’da önemli bir başarıya ulaşan sporcular, ayrıca Sinan Güler ve Muratcan Güler ile birlikte ayrıcalıklı bir basketbol kampı yapma fırsatını da yakalamış olacak.

GÜLER LEGACY HAKKINDA

Güler Legacy, basketbol sporunu bir yaşam biçimi olarak benimseyen bir ailenin deneyimlerini ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma projesidir. Uzun yıllar profesyonel basketbol oynamış ve milli takımla ülkemizi başarı ile temsil eden Güler ailesinin bireyleri, Güler Legacy ile spor ile ilgilenen herkesi ve sporun birleştirici gücü ile geliştirmeyi hedeflemektedir.

2018 yılında sekizincisi düzenlenecek olan Güler Legacy Yaz Kampları, 7 yılda 656 öğrenciye benzersiz bir basketbol eğitimi sundu. Son beş yıldır Özyeğin Üniversitesi’nin modern tesislerinde gerçekleşen Güler Legacy Yaz Kampları; Necati Güler, Muratcan Güler ve Sinan Güler’in liderliğinde Türkiye’de 11-18 yaş arası gençlerin basketbolu en kapsamlı ve bütüncül şekilde deneyimlemelerini sağlıyor.

Kamplar hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız…