Ödüllü Yarışma

Sosyal Medya Yarışmamızın Kazananı Belli Oldu!

27-29 Temmuz tarihlerinde Burdur’da düzenlenecek 2.Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası’na özel olarak düzenlediğimiz ödüllü sosyal medya yarışmamız sona erdi ve kazanan talihli belli oldu.

1 Haziran’da başlayan ve 16 Temmuz itibariyle sona eren yarışmaya ByS Event’ın Instagram hesabında belirttiğimiz gönderinin yorum kısmında yapılan etiketlemeler ile katılım sağlandı.

Katılımcılar her etiketlemede birer çekiliş hakkı kazandı. Yapılan çekiliş sonunda aşağıda belirtilen Instagram hesabı kazanan talihli oldu. Asıl talihlinin yanı sıra iki adet de yedek belirlendi. Yarışma kazanım hakkı herhangi bir sebeple yedeklere geçtiğinde ilgili hesaplara ayrıca bilgilendirme yapılacak.

TALİHLİ LİSTESİ
ASIL emir_ergen_
1. YEDEK lafeyette__
2. YEDEK ozlemdgaan

ÇEKİLİŞ VİDEOSUNU AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ…

Burdur Seyahati Hediyeli Yarışma Çekilişi
Burdur Seyahati Hediyeli Yarışma Çekilişi
1 of 1

Evli ve çocuklu olması halinde ailecek misafirimiz olacak olan kazanan takipçimiz, hem ülkemizin güzel şehirlerinden biri olan Burdur’da keyifli bir hafta sonu tatili yapacak hem de heyecan ve eğlence dolu bir basketbol turnuvasını takip etme şansını yakalayacak.

Ödüllü Yarışma sonunda kazanılan tatil ödülü kapsamında seyahat 27 Temmuz 2018 tarihinde Burdur’a gidiş, 29 Temmuz 2018 tarihinde Burdur’dan dönüş şeklinde planlanmaktadır. Konaklama ise Burdur Merkez Grand Özeren Otel‘de yapılacaktır.

 

Göller Arası Basketbol Turnuvası Hakkında Bilgi Al

 

Ayrıntılı bilgi için 0212 401 6445 veya 0532 573 9315 numaralı telefonları arayabilirsiniz.