Hakkımızda

ByS Event Ailesi

Bünyesinde profesyonel spor adamlarını, spor yazarlarını, halkla ilişkiler yöneticilerini ve organizasyon uzmanlarını barındıran BySEVENT ailesi doğru parçaları biraraya getirerek, etkili ve ses getiren organizasyonlar yapmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Bugüne kadar 7’den 77’ye herkesi spor dünyasının ünlü isimleriyle, kültür-sanat aktiviteleriyle , eğlence-yarışma coşkusuyla buluşturan ve en çok katılım sağlanan, takip edilen organizasyonlara imza atan BySEVENT , çok daha büyük ve renkli organizasyonlara imza atmaya hazırlanıyor.

Neler Yapıyoruz?
Faaliyetlerimiz dört ana başlık altında toplanmaktadır.

Medya – İletişim

Yaptığımız organizasyonlarda medya ile doğru ve sağlıklı iletişim kurarak, etkinliklerin maksimum düzeyde tanıtılmasını sağlamaktayız. Birçok yerel ve ulusal kanalda, yazılı basında, sosyal medyada çıkardığımız haberlerle hem organizasyon öncesinde hem de organizasyon bittikten sonra milyonlarca kişiye etkinliklerimizi duyurabiliyoruz. Böylelikle katılımı yüksek, etkileşimi üst düzeyde organizasyonlara imza atabiliyoruz.

Dijital Pazarlama

Firmanızın, etkinliklerinizin, duyurularınızın ulusal ve sosyal medyada ön plana çıkması için hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Ulaşabildiğimiz ve yer aldığımız yayın organlarını görmek için, Basın bölümümüzde yer alan haber linklerimizi incelemenizi öneririz.

Proje Danışmanlığı

Var olan etkinlik ve projelerimizin yanı sıra, talepleriniz doğrultusunda, spor, eğlence, eğitim, özel günler, seminer ve paneller, ürün tedariki, ulusal ve sosyal medya duyuruları konularında sizlere özel çalışmalar yapıyoruz. Ünlü sanatçılar ile konser organizasyonları, yine ünlü sporcu, yazar ve akademisyenler ile imza günleri – söyleşiler sizlere sunabileceğimiz hizmetler içerisinde yer alıyor.

Özel Etkinlikler

Spor Federasyonları, Belediyeler, AVM’ler, Özel kurumlar ile uluslararası ve ulusal boyutta birçok projeyi hayata geçirdik. Uluslararası TÜBAD Basketbol Turnuvası, Pamukkale Belediyesi Spor Oyunları, Burdur Belediyesi, Uluslararası Göllerarası Basketbol Turnuvası, İzmit Belediyesi Kardeş Pası Basketbol Turnuvası, K.Çekmece Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Turnuvası, Burdur Belediyesi Salda Gölü Tanıtım Etkinliği, Metro City AVM Streetball Turnuvası ve Obezite Paneli, K. Çekmece Belediyesi Zirvedeki Sporcularla Seminer ve Paneller, Van İpekyolu Belediyesi Kadınlar Günü Etkinliği, PTT Kadınlar Türkiye Kupası organizasyonları bunlar içinde öne çıkanlar.