Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

SOSYAL MEDYA YARIŞMAMIZ SONA ERDİ
Ödüllü Yarışma

Tatil ödüllü yarışmamız sona erdi ve kazanan talihlimiz belli oldu. Hemen sonuçları görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz

KAZANANI GÖRÜNTÜLE

Türkiye’de birçok başarılı organizasyona imzasını atan ByS Event, sosyal medya üzerinden ödüllü yarışma düzenliyor!

Instagram hesabımızda, yukarıda linki verilen gönderinin altına arkadaşlarını etiketleyenler arasında yapılacak çekilişle bir talihli katılımcıya büyük ödül olarak Burdur’da çift kişilik tatil hediye ediyoruz!

Evli ve çocuklu olması halinde ailecek misafirimiz olacak olan kazanan takipçimiz, hem ülkemizin güzel şehirlerinden biri olan Burdur’da keyifli bir hafta sonu tatili yapacak hem de heyecan ve eğlence dolu bir basketbol turnuvasını takip etme şansını yakalayacak.

YARIŞMAYA KATILIM TARİHLERİ

Yarışma 1 Haziran 2018 Cuma günü saat 10:00 itibariyle başladı ve 16 Temmuz Pazartesi günü saat 23:59’da tamamlanacak.

YARIŞMAYA KATILIM VE KURALLAR

Yarışmaya katılımınızın onaylanabilmesi için bu bölümde belirtilen kuralların tamamına uymanız gerekmektedir. Yarışmaya dahil olan her katılımcı, bütün yarışmayla ilgili kurallar ve koşulları kabul etmiş sayılır

Yarışma Instagram platformunda düzenlenecektir.

Yarışmaya katılmak için ByS Event Instagram hesabında belirtilen paylaşıma instagram arkadaşlarınızı etiketlemeniz gerekmektedir.

Yarışma süresi sonunda etiketleme yapan yarışmacılar arasından yapılacak çekilişle kazanan belli olacak.

18 yaş altı kaltılımcılar için, kazanmaları durumunda 1 ebeveyn ile birlikta seyahat ve konaklama zorunluluğu vardır.

Kazanan yarışmacının aile olarak seyahat etmesi ve konaklayacak olması durumunda tatil hediyemizden evli çiftle birlikte 10 yaş altı bir çocuk ücretsiz olarak faydalanabilecektir.

İlan edilen tarihlerin dışında yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır.

ByS Event, katılımcılara önceden ilan etmek koşuluyla yarışmayı durdurma, yarışma tarihlerini değiştirme, yarışma ödüllerinde değişiklik yapma veya yarışmayı tamamen iptal etme hakkına sahiptir.

YARIŞMA ÖDÜLÜ

Yukarıda belirtilmiş olan tarihler arasında devam edecek olan yarışmayı kazanan yarışmacı 27-28-29 Temmuz 2018’de Burdur’da ücretsiz tatil ödülünün sahibi olacak. Ayrıca tatili sırasında 2. Uluslararası Göller Turnuvası’nı da takip edebilecek!

Yarışma sonunda kazanan takipçimiz ve sosyal medya hesabı 17 Temmuz 2018 Salı günü saat 10:00'da bysevent.com.tr'de ilan edilecektir. Ayrıca sosyal medya yoluyla kendisine ulaşılarak kazandığı ödülle ilgili detaylı bilgiler verilecektir.

ULAŞIM VE KONAKLAMA

Ödüllü Yarışma sonunda kazanılan tatil ödülü kapsamında seyahat 27 Temmuz 2018 tarihinde Burdur’a gidiş, 29 Temmuz 2018 tarihinde Burdur’dan dönüş şeklinde planlanmaktadır. Konaklama ise Burdur Merkez Grand Özeren Otel‘de yapılacaktır.

Daha Fazla Medya Yükleniyor